19. Výtvarnícky tábor Makovička

На 19. ликовној колонији Маковичка која је била реализована у суботу, 27.октобра 2018. године у Основној школи "Јан Чајак" у Бачком Петровцу, учествовали су ученици Основне школе "Јан Колар" из Селенче.

На графичкој радионици учествовала је Маргарета Кањова, ученица 7.а разреда и заузела је 3.место.

На вајарској радионици учествовала је Мелани Проводовска, ученица 7.а разреда и заузела је 2.место.

На сликарској радионици учествовао је Дејан Шкабла, ученик 7.а разреда и добио је захвцалницу.

На поменутој колонији учествавали су ученици из Пивница, Кулпина, Маглића, Кисача, Гложана, Старе Пазове, Бачког Петровца и Селенче.

Посетили су изложбу фотографија у просторијама Удружења Петровачких ликовних уметника и изложбу улјаних слика у Галерији Зузки Медвеђовеј.

Мишко Болф